Os 5266 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 15.37 | 6a | |||
Děčín-Přípeř | x | 15.39 | 15.39 | ||
Děčín-Prostřední Žleb | 15.41 | 15.42 | 7 | ||
Děčín-Čertova Voda | x | 15.45 | 15.45 | ||
Dolní Žleb zastávka | x | 15.48 | 15.48 | ||
Dolní Žleb | 15.50 | 15.51 | 2 | ||
Schöna | 15.54 | 11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci