Os 4909 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 6.15 | 1 | |||
Hradčany | 6.17 | 6.18 | |||
Čebín | 6.21 | 6.21 | |||
Kuřim | 6.27 | 6.28 | 1 | ||
Brno-Řečkovice | 6.35 | 6.35 | |||
Brno-Královo Pole | 6.38 | 6.39 | 1 | ||
Brno-Lesná | 6.41 | 6.42 | |||
Brno-Židenice | 6.47 | 6.48 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 6.52 | 6.55 | 3 | ||
Modřice | 7.03 | 7.04 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 7.07 | 7.08 | |||
Rajhrad | 7.10 | 7.11 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 7.14 | 7.15 | |||
Hrušovany u Brna | 7.18 | 7.19 | 6 | ||
Židlochovice | 7.23 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci