Os 4828 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.44 | 13 | |||
Brno-Horní Heršpice | 16.48 | 16.49 | 3 | ||
Troubsko | 16.55 | 16.55 | |||
Střelice | 16.59 | 17.01 | 2 | ||
Tetčice | 17.07 | 17.07 | 1 | ||
Rosice u Brna | 17.10 | 17.10 | |||
Zastávka u Brna | 17.13 | 17.13 | 1 | ||
Vysoké Popovice | 17.20 | 17.20 | |||
Rapotice | 17.24 | 17.25 | 1 | ||
Kralice nad Oslavou | 17.30 | 17.35 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 17.42 | 17.51 | 2 | ||
Studenec | 17.57 | 18.00 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 18.08 | 18.09 | |||
Třebíč | 18.16 | 18.17 | 1 | ||
Třebíč-Borovina | 18.20 | 18.20 | |||
Krahulov | 18.25 | 18.25 | 1 | ||
Okříšky | 18.32 | 18.33 | 1 | ||
Číchov | x | 18.38 | 18.38 | ||
Bransouze | 18.42 | 18.45 | 3a | ||
Dolní Smrčné | x | 18.48 | 18.48 | ||
Přímělkov | x | 18.52 | 18.52 | ||
Bítovčice | x | 18.55 | 18.55 | ||
Luka nad Jihlavou | 18.58 | 18.58 | 1 | ||
Malý Beranov | x | 19.06 | 19.06 | ||
Jihlava | 19.11 | 5b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy