Os 3222 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 17.08 | 4a | |||
Jablůnka | 17.13 | 17.14 | 2 | ||
Bystřička | 17.18 | 17.19 | 2 | ||
Brňov | 17.22 | 17.22 | |||
Valašské Meziříčí | 17.26 | 17.30 | 2 | ||
Lhotka nad Bečvou | 17.35 | 17.35 | 2 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 17.40 | 17.40 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 17.43 | 17.43 | |||
Špičky | 17.45 | 17.45 | |||
Černotín | 17.48 | 17.48 | |||
Teplice nad Bečvou | 17.51 | 17.51 | |||
Hranice na Moravě město | 17.53 | 17.54 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 18.00 | 18.02 | 2 | ||
Drahotuše | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 18.11 | 18.12 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 18.15 | 18.16 | |||
Prosenice | 18.19 | 18.19 | 2 | ||
Přerov | 18.27 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci