Os 2938 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 13.07 | 4 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 13.11 | 13.12 | |||
Návsí (Nawsie) | 13.15 | 13.16 | 4 | ||
Hrádek (Gródek) | 13.18 | 13.19 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 13.21 | 13.22 | 4 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 13.24 | 13.25 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 13.27 | 13.27 | |||
Třinec (Trzyniec) | 13.30 | 13.31 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 13.33 | 13.33 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 13.35 | 13.36 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 13.39 | 13.41 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 13.45 | 13.45 | |||
Louky nad Olší | 13.47 | 13.48 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 13.58 | 13.59 | 2 | ||
Dětmarovice | 14.03 | 14.03 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 14.06 | 14.07 | |||
Bohumín | 14.11 | 14.13 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 14.20 | 14.22 | 2 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 14.25 | 14.25 | ||
Ostrava-Svinov | 14.28 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster