..: Trasa vlaku Os 2057 - JŘ 2020 :..
Os 2057
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   12.54 8
  Praha-Vršovice  12.58 13.00 11
  Praha-Kačerov  13.04 13.04 
  Praha-Krč  13.07 13.07 1
  Praha-Braník  13.11 13.11 1
  Praha-Modřany zastávka  13.14 13.14 9a
  Praha-Komořany x13.17 13.17 
  Praha-Zbraslav  13.20 13.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x13.24 13.24 
  Vrané nad Vltavou  13.28 13.30 1
  Skochovice x13.32 13.32 
  Měchenice  13.35 13.35 1
  Klínec x13.42 13.42 
  Bojov x13.45 13.45 
  Bojanovice x13.48 13.48 
  Čisovice  13.52 13.53 1
  Rymaně x13.57 13.57 
  Mníšek pod Brdy  14.00 14.01 3
  Nová Ves pod Pleší x14.07 14.07 
  Malá Hraštice x14.12 14.12 1
  Mokrovraty x14.17 14.17 
  Stará Huť x14.23 14.23 
  Dobříš  14.25  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci