..: Trasa vlaku Os 2020 - JŘ 2020 :..
Os 2020
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   17.06 1
  Stará Huť x17.08 17.08 
  Mokrovraty x17.13 17.13 
  Malá Hraštice x17.19 17.19 1
  Nová Ves pod Pleší x17.23 17.23 
  Mníšek pod Brdy  17.29 17.30 1
  Rymaně x17.32 17.32 
  Čisovice  17.37 17.37 2
  Bojanovice x17.41 17.41 
  Bojov x17.44 17.44 
  Klínec x17.48 17.48 
  Měchenice  17.54 17.54 1
  Skochovice x17.57 17.57 
  Vrané nad Vltavou  18.00 18.01 1
  Dolní Břežany-Jarov x18.04 18.04 
  Praha-Zbraslav  18.08 18.08 1
  Praha-Komořany x18.11 18.11 
  Praha-Modřany zastávka  18.14 18.14 1a
  Praha-Braník  18.18 18.18 1
  Praha-Krč  18.22 18.22 1
  Praha-Kačerov  18.25 18.25 
  Praha-Vršovice  18.29 18.33 9
  Praha hlavní nádraží  18.37  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster