..: Trasa vlaku Os 2017 - JŘ 2020 :..
Os 2017
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   15.24 8
  Praha-Vršovice  15.28 15.30 11
  Praha-Kačerov  15.34 15.34 
  Praha-Krč  15.37 15.37 1
  Praha-Braník  15.41 15.41 1
  Praha-Modřany zastávka  15.44 15.44 9a
  Praha-Komořany x15.47 15.47 
  Praha-Zbraslav  15.50 15.50 1
  Dolní Břežany-Jarov x15.54 15.54 
  Vrané nad Vltavou  15.58 16.00 1
  Skochovice x16.02 16.02 
  Měchenice  16.05 16.05 1
  Klínec x16.12 16.12 
  Bojov x16.15 16.15 
  Bojanovice x16.18 16.18 
  Čisovice  16.22 16.23 1
  Rymaně x16.27 16.27 
  Mníšek pod Brdy  16.30 16.31 3
  Nová Ves pod Pleší x16.37 16.37 
  Malá Hraštice x16.42 16.42 1
  Mokrovraty x16.47 16.47 
  Stará Huť x16.53 16.53 
  Dobříš  16.55  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci