..: Trasa vlaku Os 2011 - JŘ 2020 :..
Os 2011
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   11.54 8
  Praha-Vršovice  11.58 12.00 11
  Praha-Kačerov  12.04 12.04 
  Praha-Krč  12.07 12.07 1
  Praha-Braník  12.11 12.11 1
  Praha-Modřany zastávka  12.14 12.14 9a
  Praha-Komořany x12.17 12.17 
  Praha-Zbraslav  12.20 12.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x12.24 12.24 
  Vrané nad Vltavou  12.28 12.30 1
  Skochovice x12.32 12.32 
  Měchenice  12.35 12.35 1
  Klínec x12.42 12.42 
  Bojov x12.45 12.45 
  Bojanovice x12.48 12.48 
  Čisovice  12.52 12.53 1
  Rymaně x12.57 12.57 
  Mníšek pod Brdy  13.00 13.01 3
  Nová Ves pod Pleší x13.07 13.07 
  Malá Hraštice x13.12 13.12 1
  Mokrovraty x13.17 13.17 
  Stará Huť x13.23 13.23 
  Dobříš  13.25  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy