Os 16944 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 21.05 | 2 | |||
Řetenice | 21.07 | 21.08 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 21.11 | 21.12 | 2 | ||
Háj u Duchcova | 21.17 | 21.17 | |||
Osek | 21.19 | 21.19 | 1 | ||
Lom u Mostu | 21.25 | 21.25 | |||
Louka u Litvínova | 21.29 | 21.29 | 1 | ||
Litvínov | 21.32 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci