Sp 1646 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava uhelné nádraží | 18.10 | 804 | |||
Ostrava-Svinov | 18.15 | 18.16 | 2 | ||
Studénka | 18.29 | 18.30 | 2 | ||
Sedlnice | 18.36 | 18.36 | |||
Skotnice | 18.41 | 18.41 | |||
Příbor | 18.45 | 18.46 | 1 | ||
Kopřivnice zastávka | 18.50 | 18.51 | |||
Kopřivnice | 18.53 | 18.54 | 4 | ||
Štramberk | 18.57 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci