Sp 1476 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.59 | 8 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.15 | 15.33 | 2 | ||
Předměřice nad Labem | 15.37 | 15.38 | 1 | ||
Lochenice | x | 15.40 | 15.40 | ||
Smiřice | 15.45 | 15.49 | 2 | ||
Černožice | 15.51 | 15.52 | |||
Semonice | x | 15.54 | 15.54 | ||
Jaroměř | 15.57 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci