Os 8764 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 16.09 | 2 | |||
Hamry nad Sázavou | 16.13 | 16.13 | |||
Sázava u Žďáru | 16.16 | 16.17 | 2 | ||
Nížkov | 16.21 | 16.21 | |||
Ronov nad Sázavou | 16.23 | 16.24 | |||
Přibyslav | 16.26 | 16.27 | 2 | ||
Přibyslav zastávka | 16.30 | 16.30 | |||
Stříbrné Hory | 16.33 | 16.34 | |||
Pohled | 16.36 | 16.37 | 2 | ||
Pohledští Dvořáci | x | 16.40 | 16.40 | ||
Havlíčkův Brod | 16.45 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster