Os 8407 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 11.21 | 1 | |||
Putim | 11.25 | 11.26 | 1 | ||
Písek | 11.31 | 11.32 | 3 | ||
Písek jih | x | 11.34 | 11.34 | ||
Písek město | 11.38 | 11.38 | 1 | ||
Vrcovice | x | 11.43 | 11.43 | ||
Záhoří | 11.46 | 11.47 | 1 | ||
Vlastec | 11.51 | 11.52 | 1 | ||
Červená nad Vltavou | 11.58 | 11.59 | 1 | ||
Jetětice | x | 12.02 | 12.02 | ||
Stehlovice | x | 12.06 | 12.06 | ||
Branice | 12.08 | 12.09 | 1 | ||
Líšnice | x | 12.12 | 12.12 | ||
Milevsko | 12.16 | 12.17 | 1 | ||
Sepekov | 12.21 | 12.22 | 1 | ||
Božejovice | 12.29 | 12.30 | 1 | ||
Padařov | x | 12.34 | 12.34 | ||
Meziříčí | x | 12.38 | 12.38 | ||
Balkova Lhota | 12.40 | 12.40 | 1 | ||
Nasavrky | x | 12.44 | 12.44 | ||
Tábor | 12.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci