Os 8010 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 12.18 | 1 | |||
České Budějovice severní zastávka | x | 12.20 | 12.20 | ||
Hluboká nad Vltavou | 12.25 | 12.26 | 2 | ||
Zliv | 12.31 | 12.32 | 4 | ||
Zbudov | x | 12.36 | 12.36 | ||
Dívčice | 12.39 | 12.39 | 2 | ||
Záblatíčko | x | 12.42 | 12.42 | ||
Číčenice | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Milenovice | x | 12.49 | 12.49 | ||
Protivín zastávka | x | 12.52 | 12.52 | ||
Protivín | 12.54 | 12.55 | 1 | ||
Skály | x | 12.58 | 12.58 | ||
Heřmaň obec | x | 13.01 | 13.01 | ||
Ražice | 13.04 | 13.05 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | x | 13.09 | 13.09 | ||
Čejetice | 13.12 | 13.14 | 2 | ||
Modlešovice | x | 13.16 | 13.16 | ||
Strakonice | 13.20 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster