Os 7661 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plasy | 4.17 | 2 | |||
Kaznějov | 4.23 | 4.24 | 1 | ||
Obora u Kaznějova | x | 4.29 | 4.29 | ||
Horní Bříza | 4.33 | 4.34 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 4.37 | 4.38 | |||
Třemošná u Plzně | 4.43 | 4.43 | 1 | ||
Plzeň-Orlík | x | 4.46 | 4.46 | ||
Plzeň-Bolevec | 4.49 | 4.49 | |||
Plzeň-Bílá Hora | x | 4.52 | 4.52 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 4.58 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci