Os 7433 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice město | 20.30 | ||||
Domažlice | 20.32 | 20.34 | 3 | ||
Milavče | x | 20.40 | 20.40 | ||
Blížejov | 20.44 | 20.44 | 1 | ||
Osvračín | x | 20.48 | 20.48 | ||
Staňkov | 20.52 | 20.53 | 1 | ||
Dolní Kamenice | x | 20.57 | 20.57 | ||
Holýšov | 20.59 | 21.00 | 1 | ||
Hradec u Stoda | x | 21.04 | 21.04 | ||
Stod | 21.07 | 21.07 | 1 | ||
Chotěšov u Stoda | 21.11 | 21.11 | |||
Zbůch | 21.15 | 21.15 | |||
Nýřany | 21.20 | 21.22 | 1 | ||
Tlučná | 21.25 | 21.25 | |||
Vejprnice | 21.29 | 21.30 | 1 | ||
Plzeň-Skvrňany | 21.35 | 21.36 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 21.38 | 21.39 | 501 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.42 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci