Os 6841 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 4.30 | 1 | |||
Proboštov | x | 4.33 | 4.33 | ||
Bohosudov | 4.36 | 4.36 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 4.47 | 4.48 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 4.51 | 4.52 | 5 | ||
Ústí nad Labem sever | 4.55 | 4.55 | 202a | ||
Neštěmice | x | 4.57 | 4.57 | ||
Mojžíř | x | 4.59 | 4.59 | ||
Neštědice | x | 5.01 | 5.01 | ||
Povrly | 5.03 | 5.04 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | x | 5.07 | 5.07 | ||
Dobkovice | x | 5.10 | 5.10 | ||
Choratice | x | 5.11 | 5.11 | ||
Vilsnice | x | 5.14 | 5.14 | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.18 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci