Os 6417 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee265 + Bdmtee266 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 18.03 | 3b | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 18.07 | 18.08 | 3 | ||
Libochovany | 18.19 | 18.20 | |||
Velké Žernoseky | 18.25 | 18.25 | 1 | ||
Litoměřice město | 18.29 | 18.30 | |||
Křešice u Litoměřic | 18.34 | 18.35 | |||
Polepy | 18.38 | 18.38 | 1 | ||
Hoštka | 18.43 | 18.44 | 1 | ||
Štětí | 18.49 | 18.50 | 1 | ||
Liběchov | 18.54 | 18.55 | 1 | ||
Mělník-Mlazice | 18.59 | 18.59 | |||
Mělník | 19.02 | 19.03 | 1 | ||
Malý Újezd | 19.05 | 19.06 | |||
Všetaty | 19.11 | 19.12 | 1 | ||
Ovčáry | 19.17 | 19.17 | |||
Dřísy | 19.19 | 19.20 | 1 | ||
Stará Boleslav | 19.24 | 19.25 | 1 | ||
Otradovice | 19.28 | 19.29 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 19.32 | 19.32 | |||
Lysá nad Labem | 19.36 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci