Os 6101 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 6.11 | 1 | |||
Březno u Postoloprt | 6.15 | 6.16 | 1 | ||
Louny město | x | 6.23 | 6.23 | 1 | |
Louny střed | x | 6.24 | 6.24 | ||
Louny | 6.27 | 6.51 | 3 | ||
Veltěže | x | 6.55 | 6.55 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 6.59 | 6.59 | ||
Pátek | x | 7.08 | 7.08 | ||
Koštice nad Ohří | 7.13 | 7.13 | |||
Křesín | x | 7.17 | 7.17 | ||
Dubany | x | 7.20 | 7.20 | ||
Libochovice město | 7.23 | 7.24 | 1 | ||
Libochovice | 7.27 | 7.28 | 1 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 7.33 | 7.33 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 7.36 | 7.36 | 1 | |
Úpohlavy | x | 7.41 | 7.41 | ||
Čížkovice | 7.44 | 7.45 | 1 | ||
Sulejovice | x | 7.50 | 7.50 | ||
Lovosice | 7.54 | 8.01 | 6 | ||
Žalhostice | 8.06 | 8.06 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | x | 8.10 | 8.10 | ||
Litoměřice horní nádraží | 8.12 | 8.16 | 1 | ||
Trnovany u Litoměřic | x | 8.22 | 8.22 | ||
Ploskovice | x | 8.27 | 8.27 | ||
Horní Řepčice | x | 8.34 | 8.34 | ||
Liběšice | 8.37 | 8.38 | 1 | ||
Úštěk | 8.44 | 8.45 | 1 | ||
Dubičná | x | 8.51 | 8.51 | ||
Blíževedly | 8.57 | 9.02 | 1 | ||
Kravaře v Čechách | x | 9.05 | 9.05 | ||
Stvolínky | x | 9.10 | 9.10 | ||
Zahrádky u České Lípy | x | 9.17 | 9.17 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 9.24 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci