R 606 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 193 + 3xBpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.32 | 26b | |||
Praha-Holešovice | 15.39 | 15.42 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.42 | 16.48 | 5 | ||
Teplice v Čechách | 17.05 | 17.06 | 2 | ||
Bílina | 17.19 | 17.20 | 2 | ||
Most | 17.30 | 17.31 | 2 | ||
Jirkov zastávka | 17.42 | 17.43 | |||
Odb Chomutov město | 17.46 | 17.47 | |||
Chomutov | 17.49 | 17.51 | 2 | ||
Kadaň-Prunéřov | 18.00 | 18.01 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 18.06 | 18.07 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 18.29 | 18.30 | 2 | ||
Karlovy Vary | 18.43 | 18.45 | 2 | ||
Chodov | 18.54 | 18.55 | 2 | ||
Sokolov | 19.05 | 19.06 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 19.17 | 19.18 | 2 | ||
Cheb | 19.30 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci