..: Trasa vlaku Os 5747 - JŘ 2019 :..
Os 5747
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrchlabí   15.50 1
  Podhůří x15.53 15.53 
  Kunčice nad Labem  15.57 16.00 1
  Klášterská Lhota x16.04 16.04 
  Prosečné x16.07 16.07 
  Hostinné město  16.10 16.10 
  Hostinné  16.12 16.13 1
  Chotěvice x16.17 16.17 
  Pilníkov  16.22 16.25 2
  Vlčice x16.28 16.28 
  Trutnov-Volanov x16.32 16.32 
  Trutnov hlavní nádraží  16.36  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster