Os 5137 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 18.21 | 5 | |||
Náchod zastávka | 18.23 | 18.24 | |||
Václavice | 18.28 | 18.33 | 4 | ||
Nové Město nad Metují | 18.37 | 18.45 | 1 | ||
Černčice | x | 18.48 | 18.48 | ||
Bohuslavice nad Metují | x | 18.50 | 18.50 | 1 | |
Bohuslavice nad Metují zastávka | x | 18.53 | 18.53 | ||
Pohoří | x | 18.55 | 18.55 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 18.57 | 18.59 | 1 | ||
Očelice | x | 19.02 | 19.02 | ||
Bolehošť | 19.05 | 19.13 | 1 | ||
Týniště nad Orlicí | 19.21 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci