Os 5033 | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.51 | 3 | |||
Pardubice-Pardubičky | 6.53 | 6.54 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 6.56 | 6.57 | |||
Kostěnice | 7.00 | 7.01 | 1 | ||
Moravany | 7.04 | 7.04 | 1 | ||
Uhersko | 7.08 | 7.09 | 3 | ||
Zámrsk | 7.14 | 7.14 | 3 | ||
Dobříkov u Chocně | 7.17 | 7.17 | |||
Sruby | 7.20 | 7.20 | |||
Choceň | 7.24 | 7.25 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 7.29 | 7.29 | |||
Ústí nad Orlicí | 7.37 | 7.38 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 7.40 | 7.41 | |||
Dlouhá Třebová | 7.44 | 7.45 | 1 | ||
Česká Třebová | 7.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster