Os 5004 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 5.45 | 6 | |||
Dlouhá Třebová | 5.50 | 5.50 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí město | 5.54 | 5.54 | |||
Ústí nad Orlicí | 5.56 | 6.06 | 4 | ||
Brandýs nad Orlicí | 6.14 | 6.14 | |||
Choceň | 6.19 | 6.39 | 4 | ||
Sruby | 6.42 | 6.42 | |||
Dobříkov u Chocně | 6.45 | 6.45 | |||
Zámrsk | 6.47 | 6.47 | 4 | ||
Sedlíšťka | 6.50 | 6.50 | |||
Uhersko | 6.54 | 6.54 | 6 | ||
Moravany | 6.58 | 6.59 | 2 | ||
Kostěnice | 7.02 | 7.07 | 4 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 7.11 | 7.11 | |||
Pardubice-Pardubičky | 7.13 | 7.14 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 7.17 | 7.34 | 4 | ||
Pardubice-Svítkov | 7.37 | 7.37 | |||
Pardubice-Opočínek | 7.40 | 7.40 | |||
Valy u Přelouče | 7.43 | 7.44 | |||
Přelouč | 7.47 | 7.53 | 4 | ||
Lhota pod Přeloučí | 7.56 | 7.56 | |||
Řečany nad Labem | 8.00 | 8.00 | 2 | ||
Chvaletice | 8.04 | 8.04 | |||
Kojice | 8.06 | 8.06 | |||
Týnec nad Labem | 8.09 | 8.09 | |||
Záboří nad Labem | 8.11 | 8.12 | 2 | ||
Starý Kolín | 8.15 | 8.15 | |||
Kolín dílny | 8.19 | 8.19 | |||
Kolín | 8.22 | 100 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci