Os 4808 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.45 | 9k | |||
Brno-Horní Heršpice | 9.49 | 9.50 | 3 | ||
Střelice | 10.00 | 10.01 | 2 | ||
Omice | 10.04 | 10.05 | |||
Tetčice | 10.09 | 10.12 | 3 | ||
Rosice u Brna | 10.15 | 10.16 | |||
Zastávka u Brna | 10.19 | 10.19 | 1 | ||
Vysoké Popovice | 10.27 | 10.28 | |||
Rapotice | 10.33 | 10.34 | 3 | ||
Kralice nad Oslavou | 10.39 | 10.40 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 10.47 | 10.48 | 1 | ||
Studenec | 10.55 | 10.58 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 11.06 | 11.07 | |||
Třebíč | 11.14 | 11.24 | 2 | ||
Třebíč-Borovina | 11.28 | 11.28 | |||
Krahulov | 11.33 | 11.34 | 1 | ||
Okříšky | 11.40 | 11.41 | 1 | ||
Číchov | 11.47 | 11.47 | |||
Bransouze | 11.51 | 11.55 | 1 | ||
Dolní Smrčné | 11.58 | 11.59 | |||
Přímělkov | 12.02 | 12.02 | |||
Bítovčice | 12.05 | 12.06 | |||
Luka nad Jihlavou | 12.08 | 12.09 | 1 | ||
Jihlava | 12.20 | 5b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster