Os 3853 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlárský průsmyk | 17.56 | 1a | |||
Horné Srnie | 18.02 | 18.06 | |||
Nemšová | 18.10 | 18.11 | |||
Trenčianska Teplá | 18.15 | 18.23 | |||
Trenčín-Opatová | 18.27 | 18.28 | |||
Trenčín | 18.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster