Os 3234 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 19.50 | 4a | |||
Jablůnka | 19.55 | 19.56 | 2 | ||
Bystřička | 20.00 | 20.01 | 2 | ||
Brňov | 20.04 | 20.04 | |||
Valašské Meziříčí | 20.08 | 20.10 | 2 | ||
Lhotka nad Bečvou | 20.14 | 20.15 | 2 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 20.20 | 20.21 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 20.23 | 20.24 | |||
Špičky | 20.26 | 20.26 | |||
Černotín | 20.29 | 20.29 | |||
Teplice nad Bečvou | 20.32 | 20.32 | |||
Hranice na Moravě město | 20.34 | 20.35 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 20.40 | 20.50 | 7 | ||
Drahotuše | 20.54 | 20.54 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 21.00 | 21.00 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 21.04 | 21.04 | |||
Prosenice | 21.07 | 21.08 | 2 | ||
Přerov | 21.15 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci