Os 2060 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 12.36 | 1 | |||
Stará Huť | x | 12.38 | 12.38 | ||
Mokrovraty | x | 12.43 | 12.43 | ||
Malá Hraštice | x | 12.49 | 12.49 | 1 | |
Nová Ves pod Pleší | x | 12.53 | 12.53 | ||
Mníšek pod Brdy | 12.59 | 13.00 | 1 | ||
Rymaně | x | 13.02 | 13.02 | ||
Čisovice | 13.07 | 13.07 | 2 | ||
Bojanovice | x | 13.11 | 13.11 | ||
Bojov | x | 13.14 | 13.14 | ||
Klínec | x | 13.18 | 13.18 | ||
Měchenice | 13.24 | 13.24 | 1 | ||
Skochovice | x | 13.27 | 13.27 | ||
Vrané nad Vltavou | 13.30 | 13.31 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 13.34 | 13.34 | ||
Praha-Zbraslav | 13.38 | 13.38 | 1 | ||
Praha-Komořany | x | 13.41 | 13.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | 13.44 | 13.44 | 1a | ||
Praha-Braník | 13.48 | 13.48 | 1 | ||
Praha-Krč | 13.52 | 13.52 | 1 | ||
Praha-Kačerov | 13.55 | 13.55 | |||
Praha-Vršovice | 14.00 | 14.01 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci