Os 18416 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 19.26 | 1 | |||
Hříběcí | x | 19.29 | 19.29 | ||
Nová Buková | x | 19.34 | 19.34 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 19.37 | 19.38 | 1 | ||
Zajíčkov | x | 19.42 | 19.42 | ||
Rynárec | x | 19.46 | 19.46 | ||
Pelhřimov | 19.49 | 19.50 | 1 | ||
Vlásenice | x | 19.58 | 19.58 | ||
Nová Cerekev | 20.02 | 20.03 | 2 | ||
Leskovice | x | 20.07 | 20.07 | ||
Pacov | 20.15 | 20.15 | 1 | ||
Šimpach | x | 20.20 | 20.20 | ||
Obrataň | 20.23 | 20.23 | 1 | ||
Pořín | x | 20.31 | 20.31 | ||
Chýnov | 20.36 | 20.37 | 1 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 20.41 | 20.41 | ||
Smyslov | x | 20.44 | 20.44 | ||
Tábor-Měšice | x | 20.48 | 20.48 | ||
Tábor | 20.51 | 4a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök