..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Os 18416 « předchozí | další » |
Trasa:
Horní Cerekev 19.26, Pelhřimov 19.49-19.50, Obrataň 20.23-20.23, Tábor 20.51 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 23.3.2019 (Filip Novotný) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v , a 23. – 25., 30.XII., 19. – 21.IV., 5.VII., 27.X. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku v , kromě 31.XII. - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) v , kromě 31.XII. 8374 / 18416 Počátky-Žirovnice - Tábor v , kromě 31.XII.
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
814 [CZ-ČD]
(Počátky-Žirovnice) - Horní Cerekev - Tábor
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu