..: Trasa vlaku Os 9071 - JŘ 2018 :..
Os 9071
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   19.25 
  Praha-Vršovice  19.29 19.30 
  Praha-Kačerov  19.34 19.34 
  Praha-Krč  19.37 19.37 
  Praha-Braník  19.41 19.41 
  Praha-Modřany zastávka  19.44 19.44 
  Praha-Komořany x19.47 19.47 
  Praha-Zbraslav  19.50 19.50 
  Dolní Břežany-Jarov x19.54 19.54 
  Vrané nad Vltavou  19.57 19.58 
  Skochovice x20.01 20.01 
  Davle  20.07 20.21 
  Petrov-Chlomek x20.24 20.24 
  Petrov u Prahy x20.27 20.27 
  Luka pod Medníkem x20.32 20.32 
  Jílové u Prahy  20.37 20.38 
  Kamenný Přívoz x20.42 20.42 
  Prosečnice x20.45 20.45 
  Krhanice x20.49 20.49 
  Chrást nad Sázavou x20.53 20.53 
  Týnec nad Sázavou  20.55 21.39 
  Pecerady x21.42 21.42 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x21.47 21.47 
  Poříčí nad Sázavou x21.50 21.50 
  Čerčany  21.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster