Os 9071 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.25 | ||||
Praha-Vršovice | 19.29 | 19.30 | |||
Praha-Kačerov | 19.34 | 19.34 | |||
Praha-Krč | 19.37 | 19.37 | |||
Praha-Braník | 19.41 | 19.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 19.44 | 19.44 | |||
Praha-Komořany | x | 19.47 | 19.47 | ||
Praha-Zbraslav | 19.50 | 19.50 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 19.54 | 19.54 | ||
Vrané nad Vltavou | 19.57 | 19.58 | |||
Skochovice | x | 20.01 | 20.01 | ||
Davle | 20.07 | 20.21 | |||
Petrov-Chlomek | x | 20.24 | 20.24 | ||
Petrov u Prahy | x | 20.27 | 20.27 | ||
Luka pod Medníkem | x | 20.32 | 20.32 | ||
Jílové u Prahy | 20.37 | 20.38 | |||
Kamenný Přívoz | x | 20.42 | 20.42 | ||
Prosečnice | x | 20.45 | 20.45 | ||
Krhanice | x | 20.49 | 20.49 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 20.53 | 20.53 | ||
Týnec nad Sázavou | 20.55 | 21.39 | |||
Pecerady | x | 21.42 | 21.42 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 21.47 | 21.47 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 21.50 | 21.50 | ||
Čerčany | 21.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy