..: Trasa vlaku Os 9066 - JŘ 2018 :..
Os 9066
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   15.37 
  Poříčí nad Sázavou  15.40 15.41 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  15.44 15.45 
  Pecerady  15.49 15.49 
  Týnec nad Sázavou  15.53 16.13 
  Chrást nad Sázavou  16.15 16.15 
  Krhanice  16.19 16.19 
  Prosečnice  16.23 16.23 
  Kamenný Přívoz  16.26 16.26 
  Jílové u Prahy  16.31 16.32 
  Luka pod Medníkem  16.37 16.38 
  Petrov u Prahy  16.43 16.43 
  Petrov-Chlomek  16.46 16.46 
  Davle  16.49 16.50 
  Skochovice  16.56 16.56 
  Vrané nad Vltavou  16.59 17.00 
  Dolní Břežany-Jarov  17.03 17.04 
  Praha-Zbraslav  17.07 17.08 
  Praha-Komořany  17.11 17.11 
  Praha-Modřany zastávka  17.14 17.14 
  Praha-Braník  17.18 17.19 
  Praha-Krč  17.22 17.23 
  Praha-Kačerov  17.25 17.25 
  Praha-Vršovice  17.30 17.31 
  Praha hlavní nádraží  17.35 17.45 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster