Os 9066 | |
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 15.37 | ||||
Poříčí nad Sázavou | 15.40 | 15.41 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 15.44 | 15.45 | |||
Pecerady | 15.49 | 15.49 | |||
Týnec nad Sázavou | 15.53 | 16.13 | |||
Chrást nad Sázavou | 16.15 | 16.15 | |||
Krhanice | 16.19 | 16.19 | |||
Prosečnice | 16.23 | 16.23 | |||
Kamenný Přívoz | 16.26 | 16.26 | |||
Jílové u Prahy | 16.31 | 16.32 | |||
Luka pod Medníkem | 16.37 | 16.38 | |||
Petrov u Prahy | 16.43 | 16.43 | |||
Petrov-Chlomek | 16.46 | 16.46 | |||
Davle | 16.49 | 16.50 | |||
Skochovice | 16.56 | 16.56 | |||
Vrané nad Vltavou | 16.59 | 17.00 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 17.03 | 17.04 | |||
Praha-Zbraslav | 17.07 | 17.08 | |||
Praha-Komořany | 17.11 | 17.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 17.14 | 17.14 | |||
Praha-Braník | 17.18 | 17.19 | |||
Praha-Krč | 17.22 | 17.23 | |||
Praha-Kačerov | 17.25 | 17.25 | |||
Praha-Vršovice | 17.30 | 17.31 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.35 | 17.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy