Os 9065 | |
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.55 | ||||
Praha-Vršovice | 13.59 | 14.00 | |||
Praha-Kačerov | 14.04 | 14.04 | |||
Praha-Krč | 14.07 | 14.07 | |||
Praha-Braník | 14.11 | 14.12 | |||
Praha-Modřany zastávka | 14.15 | 14.15 | |||
Praha-Komořany | 14.17 | 14.18 | |||
Praha-Zbraslav | 14.21 | 14.22 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 14.24 | 14.25 | |||
Vrané nad Vltavou | 14.28 | 14.30 | |||
Skochovice | 14.33 | 14.33 | |||
Davle | 14.39 | 14.39 | |||
Petrov-Chlomek | 14.42 | 14.43 | |||
Petrov u Prahy | 14.45 | 14.46 | |||
Luka pod Medníkem | 14.50 | 14.51 | |||
Jílové u Prahy | 14.56 | 15.02 | |||
Kamenný Přívoz | 15.06 | 15.06 | |||
Prosečnice | 15.09 | 15.09 | |||
Krhanice | 15.13 | 15.13 | |||
Chrást nad Sázavou | 15.16 | 15.17 | |||
Týnec nad Sázavou | 15.19 | 15.20 | |||
Pecerady | 15.23 | 15.24 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 15.28 | 15.29 | |||
Poříčí nad Sázavou | 15.31 | 15.32 | |||
Čerčany | 15.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster