Os 9062 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 13.05 | ||||
Poříčí nad Sázavou | x | 13.08 | 13.08 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 13.12 | 13.12 | ||
Pecerady | x | 13.16 | 13.16 | ||
Týnec nad Sázavou | 13.20 | 13.45 | |||
Chrást nad Sázavou | x | 13.47 | 13.47 | ||
Krhanice | x | 13.51 | 13.51 | ||
Prosečnice | x | 13.55 | 13.55 | ||
Kamenný Přívoz | x | 13.58 | 13.58 | ||
Jílové u Prahy | 14.02 | 14.03 | |||
Luka pod Medníkem | x | 14.08 | 14.08 | ||
Petrov u Prahy | x | 14.14 | 14.14 | ||
Petrov-Chlomek | x | 14.17 | 14.17 | ||
Davle | 14.20 | 14.21 | |||
Skochovice | x | 14.27 | 14.27 | ||
Vrané nad Vltavou | 14.30 | 14.31 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 14.34 | 14.34 | ||
Praha-Zbraslav | 14.38 | 14.38 | |||
Praha-Komořany | x | 14.41 | 14.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | 14.44 | 14.44 | |||
Praha-Braník | 14.48 | 14.49 | |||
Praha-Krč | 14.52 | 14.53 | |||
Praha-Kačerov | 14.55 | 14.55 | |||
Praha-Vršovice | 15.00 | 15.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci