..: Trasa vlaku Os 9016 - JŘ 2018 :..
Os 9016
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   16.05 
  Poříčí nad Sázavou x16.08 16.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x16.12 16.12 
  Pecerady x16.16 16.16 
  Týnec nad Sázavou  16.20 16.21 
  Chrást nad Sázavou x16.23 16.23 
  Krhanice x16.27 16.27 
  Prosečnice x16.31 16.31 
  Kamenný Přívoz x16.34 16.34 
  Jílové u Prahy  16.38 17.01 
  Luka pod Medníkem x17.06 17.06 
  Petrov u Prahy x17.11 17.11 
  Petrov-Chlomek x17.14 17.14 
  Davle  17.18 17.19 
  Skochovice x17.25 17.25 
  Vrané nad Vltavou  17.28 17.31 
  Dolní Břežany-Jarov x17.34 17.34 
  Praha-Zbraslav  17.38 17.38 
  Praha-Komořany x17.41 17.41 
  Praha-Modřany zastávka  17.44 17.44 
  Praha-Braník  17.48 17.49 
  Praha-Krč  17.52 17.53 
  Praha-Kačerov  17.55 17.55 
  Praha-Vršovice  18.00 18.01 
  Praha hlavní nádraží  18.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster