Os 9016 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 16.05 | ||||
Poříčí nad Sázavou | x | 16.08 | 16.08 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 16.12 | 16.12 | ||
Pecerady | x | 16.16 | 16.16 | ||
Týnec nad Sázavou | 16.20 | 16.21 | |||
Chrást nad Sázavou | x | 16.23 | 16.23 | ||
Krhanice | x | 16.27 | 16.27 | ||
Prosečnice | x | 16.31 | 16.31 | ||
Kamenný Přívoz | x | 16.34 | 16.34 | ||
Jílové u Prahy | 16.38 | 17.01 | |||
Luka pod Medníkem | x | 17.06 | 17.06 | ||
Petrov u Prahy | x | 17.11 | 17.11 | ||
Petrov-Chlomek | x | 17.14 | 17.14 | ||
Davle | 17.18 | 17.19 | |||
Skochovice | x | 17.25 | 17.25 | ||
Vrané nad Vltavou | 17.28 | 17.31 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 17.34 | 17.34 | ||
Praha-Zbraslav | 17.38 | 17.38 | |||
Praha-Komořany | x | 17.41 | 17.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | 17.44 | 17.44 | |||
Praha-Braník | 17.48 | 17.49 | |||
Praha-Krč | 17.52 | 17.53 | |||
Praha-Kačerov | 17.55 | 17.55 | |||
Praha-Vršovice | 18.00 | 18.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia