..: Trasa vlaku Os 9007 - JŘ 2018 :..
Os 9007
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   10.55 
  Praha-Vršovice  10.59 11.00 
  Praha-Kačerov  11.04 11.04 
  Praha-Krč  11.07 11.07 
  Praha-Braník  11.11 11.11 
  Praha-Modřany zastávka  11.14 11.14 
  Praha-Komořany x11.17 11.17 
  Praha-Zbraslav  11.20 11.20 
  Dolní Břežany-Jarov x11.24 11.24 
  Vrané nad Vltavou  11.27 11.31 
  Skochovice x11.34 11.34 
  Davle  11.40 11.41 
  Petrov-Chlomek x11.44 11.44 
  Petrov u Prahy x11.47 11.47 
  Luka pod Medníkem x11.52 11.52 
  Jílové u Prahy  11.57 11.58 
  Kamenný Přívoz x12.02 12.02 
  Prosečnice x12.05 12.05 
  Krhanice x12.09 12.09 
  Chrást nad Sázavou x12.13 12.13 
  Týnec nad Sázavou  12.15 12.39 
  Pecerady x12.42 12.42 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x12.47 12.47 
  Poříčí nad Sázavou x12.50 12.50 
  Čerčany  12.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster