Os 9007 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.55 | ||||
Praha-Vršovice | 10.59 | 11.00 | |||
Praha-Kačerov | 11.04 | 11.04 | |||
Praha-Krč | 11.07 | 11.07 | |||
Praha-Braník | 11.11 | 11.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 11.14 | 11.14 | |||
Praha-Komořany | x | 11.17 | 11.17 | ||
Praha-Zbraslav | 11.20 | 11.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 11.24 | 11.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 11.27 | 11.31 | |||
Skochovice | x | 11.34 | 11.34 | ||
Davle | 11.40 | 11.41 | |||
Petrov-Chlomek | x | 11.44 | 11.44 | ||
Petrov u Prahy | x | 11.47 | 11.47 | ||
Luka pod Medníkem | x | 11.52 | 11.52 | ||
Jílové u Prahy | 11.57 | 11.58 | |||
Kamenný Přívoz | x | 12.02 | 12.02 | ||
Prosečnice | x | 12.05 | 12.05 | ||
Krhanice | x | 12.09 | 12.09 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 12.13 | 12.13 | ||
Týnec nad Sázavou | 12.15 | 12.39 | |||
Pecerady | x | 12.42 | 12.42 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 12.47 | 12.47 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 12.50 | 12.50 | ||
Čerčany | 12.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy