Rx 886 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + 4xBmz234 + Aee140 + Bmz234 + 2xBdpee231 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 12.31 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 12.45 | 12.45 | |||
Uherský Brod | 12.50 | 13.10 | |||
Uherské Hradiště | 13.26 | 13.27 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.33 | 13.43 | |||
Otrokovice | 13.53 | 13.54 | |||
Hulín | 14.01 | 14.03 | |||
Přerov | 14.13 | 14.16 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 14.29 | 14.31 | |||
Česká Třebová | 15.12 | 15.16 | |||
Ústí nad Orlicí | 15.24 | 15.25 | |||
Choceň | 15.37 | 15.38 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.56 | 16.01 | |||
Přelouč | 16.09 | 16.10 | |||
Kolín | 16.24 | 16.26 | |||
Praha-Libeň | 16.57 | 16.58 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.04 | 17.12 | |||
Praha-Smíchov | 17.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök