Os 8759 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 15.25 | ||||
Pohledští Dvořáci | x | 15.29 | 15.29 | ||
Pohled | 15.32 | 15.33 | |||
Stříbrné Hory | 15.35 | 15.36 | |||
Přibyslav zastávka | 15.39 | 15.39 | |||
Přibyslav | 15.41 | 15.42 | |||
Ronov nad Sázavou | 15.45 | 15.45 | |||
Nížkov | 15.47 | 15.48 | |||
Sázava u Žďáru | 15.52 | 15.53 | |||
Hamry nad Sázavou | 15.56 | 15.57 | |||
Žďár nad Sázavou | 16.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster