Os 8708 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 7.16 | ||||
Nová Ves nad Lužnicí | 7.21 | 7.23 | |||
Dvory nad Lužnicí | x | 7.27 | 7.27 | ||
Hrdlořezy | x | 7.30 | 7.30 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 7.32 | 7.32 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 7.34 | 7.35 | |||
Majdalena | 7.41 | 7.42 | |||
Majdalena zastávka | x | 7.44 | 7.44 | ||
Třeboň lázně | x | 7.51 | 7.51 | ||
Třeboň | 7.53 | 7.59 | |||
Lužnice | x | 8.03 | 8.03 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 8.07 | 8.08 | |||
Frahelž | x | 8.11 | 8.11 | ||
Vlkov nad Lužnicí | x | 8.15 | 8.15 | ||
Veselí nad Lužnicí | 8.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster