Os 8579 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 16.33 | ||||
Ústí u Staré Paky | x | 16.37 | 16.37 | ||
Syřenov | x | 16.40 | 16.40 | ||
Nová Ves nad Popelkou | x | 16.44 | 16.44 | ||
Lomnice nad Popelkou | 16.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci