Os 8065 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 22.40 | ||||
Modlešovice | x | 22.45 | 22.45 | ||
Čejetice | 22.48 | 22.48 | |||
Sudoměř u Písku | x | 22.51 | 22.51 | ||
Ražice | 22.55 | 22.56 | |||
Heřmaň obec | x | 22.58 | 22.58 | ||
Skály | x | 23.00 | 23.00 | ||
Protivín | 23.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy