Os 7980 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožmitál pod Třemšínem | 12.47 | ||||
Skuhrov pod Třemšínem | x | 12.50 | 12.50 | ||
Oslí | x | 12.52 | 12.52 | ||
Zadní Poříčí | x | 12.55 | 12.55 | ||
Březnice | 13.00 | 13.04 | |||
Tochovice | 13.09 | 13.11 | |||
Tochovice zastávka | x | 13.13 | 13.13 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 13.15 | 13.15 | ||
Milín | 13.18 | 13.19 | |||
Příbram | 13.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci