Os 7514 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.11 | ||||
Plzeň zastávka | 8.13 | 8.14 | |||
Plzeň-Doudlevce | 8.16 | 8.17 | |||
Plzeň-Valcha | 8.21 | 8.22 | |||
Dobřany zastávka | 8.26 | 8.26 | |||
Dobřany | 8.29 | 8.30 | |||
Chlumčany u Dobřan | 8.35 | 8.36 | |||
Přeštice-Zastávka | 8.38 | 8.39 | |||
Přeštice | 8.42 | 8.44 | |||
Lužany | 8.46 | 8.47 | |||
Borovy | 8.49 | 8.49 | |||
Červené Poříčí | 8.53 | 8.54 | |||
Švihov u Klatov | 8.57 | 8.58 | |||
Dehtín | 9.01 | 9.01 | |||
Točník | 9.05 | 9.05 | |||
Klatovy | 9.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci