Os 6416 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee266 + Bdmtee265 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 18.19 | ||||
Lysá nad Labem-Dvorce | 18.22 | 18.23 | |||
Otradovice | 18.26 | 18.26 | |||
Stará Boleslav | 18.29 | 18.30 | |||
Dřísy | 18.34 | 18.35 | |||
Ovčáry | 18.37 | 18.37 | |||
Všetaty | 18.42 | 18.43 | |||
Malý Újezd | 18.48 | 18.49 | |||
Mělník | 18.52 | 18.53 | |||
Mělník-Mlazice | 18.55 | 18.56 | |||
Liběchov | 19.00 | 19.00 | |||
Štětí | 19.05 | 19.05 | |||
Hoštka | 19.11 | 19.11 | |||
Polepy | 19.16 | 19.17 | |||
Křešice u Litoměřic | 19.20 | 19.21 | |||
Litoměřice město | 19.25 | 19.26 | |||
Velké Žernoseky | 19.30 | 19.31 | |||
Libochovany | 19.35 | 19.36 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 19.46 | 19.47 | |||
Ústí nad Labem západ | 19.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci