Os 6400 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee266 + Bdmtee265 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 4.57 | ||||
Lysá nad Labem-Dvorce | 5.00 | 5.01 | |||
Otradovice | 5.04 | 5.04 | |||
Stará Boleslav | 5.07 | 5.08 | |||
Dřísy | 5.12 | 5.13 | |||
Ovčáry | 5.15 | 5.15 | |||
Všetaty | 5.20 | 5.43 | |||
Malý Újezd | 5.48 | 5.49 | |||
Mělník | 5.52 | 5.53 | |||
Mělník-Mlazice | 5.55 | 5.56 | |||
Liběchov | 6.00 | 6.00 | |||
Štětí | 6.05 | 6.05 | |||
Hoštka | 6.11 | 6.11 | |||
Polepy | 6.16 | 6.17 | |||
Křešice u Litoměřic | 6.20 | 6.21 | |||
Litoměřice město | 6.25 | 6.26 | |||
Velké Žernoseky | 6.30 | 6.31 | |||
Libochovany | 6.35 | 6.36 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 6.46 | 6.47 | |||
Ústí nad Labem západ | 6.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci